May 2013

Návod - Jak opravit padání hry s Game Boostrem

26. may 2013 at 21:27 | Michalla* |  Návody TS3

Taky se čas od času setkáváte s hláškou "Program The Sims 3 přestalo pracovat"? Já jsem se s ním teď dost často setkávala když jsem chtěla uložit hru. Prostě se mi to seklo a vyskočila ta hláška.. vyplo se to a hra se neuložila a to ji mám bez downloadů (protože mi nejde ten launcher), takže to znamená.. několik hodin strávených pro nic. Napsala jsem na jedno fórum a tam mi poradili, že si mám stáhnout Game Booster. Hra většinou padá, když máte přetížený počítač, tak mi poradili to spouštět přes něj.


Je sice nutná registrace, ale program je zdarma!


JAK NA TO?
1. Stáhnete Game Booster
2. Nainstalujete ho
3. Spustíte ho a zaregistrujete se
4. Přihlásíte se a pokud hru TS3 nemáte v seznamu kliknete nahoře v levo na "Add +"
5. Kliknete na "The Sims 3" a "Launch" a hra se spustí
!HOTOVO!

↓↓ POKUD VÁM GAMEBOOSTER NEPOMOHL, ČTĚTE DÁL ↓↓
|EDIT 23. 8. 2014| Vidím, že některým tenhle program nepomáhá. Mě osobně pomohl jednou - hra nespadla a jela plynule. Pak mi hra začala padat znovu a to už jsem ji musela přeinstalovat. Takže vám dám radu. Buď hru celou přeinstalujte (zálohujte si pozemky, světy a simíky) nebo, pokud si stahujete downloady do hry, můžete vyzkoušet program Sims 3 Dashboard - návod zde - mě tenhle program pomohl tehdy, když jsem si do hry nastahovala plno nových downloadů a pří spuštění začala padat. Takže takhle, tenhle program (Game Booster) už jsem dlouho nezkoušela, takže vám nemůžu zaručit, že opravdu funguje. Myslím, že je spíš na zrychlení hry - přece tenhle článek je starý už rok. Takže tak ;)

Remember me |1| Nekonečná tma

4. may 2013 at 18:34 | Shenny
Ahoj ^o^ Hlasí se vám SHENNY! Chtěla jsem sem dát komix, který je na mém osobním blogu s-shenny-s.blog.cz
Teď momentálně toho mám opravdu dost, protože se musím učit do školy, každý den z něčeho píšeme.. Doufám že si komix přečte aspoň někdo a zanechá komentář Vaše Shennuska strawberry2.gif