October 2013

Jak na stuhu v PS - videonávod

31. october 2013 at 18:00 | Michalla* |  Videonávody
Je tu další videonávod :)
Tentokrát na stuhu v PS.. k videu měly být původně i titulky neboli podrobný popis, ale v Movie Makeru jsem to nechtěla dělat, protože jsou vždycky přes celé video a pak to není přehledné tak jsem teda chtěla udělat v Aegisub, ale s tím se jaksik nemůžu domluvit :D Kdyby někdo věděl nějaký dobrý a lehký program na vkládání titulek tak budu ráda :)


PS: Už mám hotový design pro coolTori, ale nejde mi odeslat email.. asi máš přeplněnou schránku :D Pro Katee ještě hotový není, nemůžu ho totiž nějak rozvrhnout, ale snad zítra nebo pozítří bude hotov. MSL další díl.. zatím to vypadá bledě, protože se teď nemůžu dostat na dědův počítač :( Ale je tu i dobrá zpráva.. k vánocům dostanu nový notebook, takže už budu hrát Sims na něm.. jestli si teda pamatujete tak na svém počítači ho nemůžu spustit tak musím chodit na dědův :D

Objednaný design pro Akemi

21. october 2013 at 20:34 | Michalla* |  Objednané designy

Je tu první objednaný design pro Akemi :) Je spíše takový obyčejný, snad se ti líbí ^^
Doba tvorby: 1 hodina
Spokojenost: 80 %
Bonusy: možná budou
Nastaven: zatím ne

PS: už jsem ti poslala email :)


Jak na PNG vlnku v PS - videonávod

9. october 2013 at 21:50 | Michalla* |  Videonávody

Vytvořila jsem videonávod jak na PNG vlnku v Photoshopu :) Asi takové návody budu dělat častěji, protože ty obrázkové se mě moc nechtějí dělat. Tohle se mi dělá lépe a nemusím to tolik vysvětlovat jelikož to vidíte ve videu :D

Design na objednávku

7. october 2013 at 16:43 | Michalla*
Přemýšlela jsem a rozhodla se, že budu nějakou dobu dělat designy na objednávku. Nevím proč, ale chtějí se mi nějak dělat designy.

PRAVIDLA
○ Blog musíš mít minimálně měsíc
○ Design budeš mít na blogu minimálně 14 dní
○ Nebudeš ho nijak předělávat, mazat zdroj ani vydávat za svůj
○ Na blogu musíš být aktivní (min. 2 články za měsíc)
○ Pokud se ti layout nebude líbit, stačí říct.. zlobit se nebudu :)
○ Design nastavuji já

DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠ:
1) Jméno/Přezdívka*
2) Blog*
3) Email*
4) Co chceš na designu (herce, zpěvačku, The sims..)*
5) Chceš menu nebo volit. horní box*
6) Uvítací zpráva do záhlaví*
7) Popisky do menu/volit. horního boxu*
8) Barvy
9) Obrázky (v HQ kvalitě)
10) Chceš bonusy? Jaké? (oddělovače, avatar..)
11) Souhlasíš s pravidly?*
Označení * musí být vyplněno tj. barvu a obrázky můžu vybrat já pokud chceš :)

Můj email je simisims3@seznam.cz, až ti pošlu email, že je design hotový tak mi napiš heslo blogu abych ti ho mohla nastavit a samozřejmě jestli se ti líbí nebo ne. (pošlu ti i obrázek designu)
○ Design bude hotov nejpozději do 14 dnů (pokud ovšem budu stíhat)

Volný design - The Sims 3

6. october 2013 at 17:17 | Michalla* |  Volné designy


Ahoj! Udělala jsem první volný design a o čem jiném, než o Sims :D
Možná ho někdo použije.. :D Je takový obyčejný, podzimní. Jestli si ho stáhnete, tak jsem přiložila i návod "jak nastavit design".
Jestli ho někdo použije tak bych byla ráda kdyby nemazal zdroj.. nebo snad vydával za svůj >:( . Jinak si s ním dělejte co chcete :)


PS: Pokud použijete design do komentářů napište "BERU DESIGN" ;)
|EDIT 23. 8. 2014| VZHLEDEM K TOMU, ŽE NĚKTERÍ SI STAHUJÍ DESIGN BEZ TOHO ABY NAPSALI DO KOMENTÁŘE JEDINÉ "BERU DESIGN", TAK JSEM STAŽENÍ DALA NA HESLO. KDO CHCE DESIGN, MUSÍ SI DO KOMENTÁŘŮ NAPSAT EMAIL A JÁ MU POŠLU HESLO ;)

Design č. 15

5. october 2013 at 16:01 | Michalla* |  Layouty

Ahoj..
Rozhodla jsem se.. budu s blogem pokračovat :)
Většina z vás stejně hlasovala abych se vrátila.. Proto jsem udělala nový design a je to první design, který není o The Sims 3, ale o mém oblíbeném filmu Hunger Games.. vlastně tohle už je Catching fire :D
Teď jsem zrovna dočetla knížku Divergence a má vyjít i film.. tak přemýšlím o tom, že příští dess bude zase o Divergence. Je to asi nejlepší kniha co jsem kdy četla.
Design ještě není moc dobře nastavený :D Chybí mi ještě rozcestníky o Grafice a The Sims 3.. teď se mi vůbec nechcou dělat -_- Asi je udělám až potom :D
Možná ani nevíte, proč jsem najednou začala s grafikou? Je to proto, a možná se opakuji, že chci jít na grafickou školu. Tak se chci alespoň připravit. Je sice pravda, že mě grafika baví už pěkně dlouho.. ale nic jsem tu nezveřejňovala :D
Tak zatím ahoj.. snad ten design brzy donastavím ^^
Málem bych zapoměla.. blog bude mít 10. 10. už dva roky O.o Ten čas teda letí :D Snad stihnu udělat nějaké dárky př. simku ke stažení :)