Pravda je taková..

30. november 2014 at 19:56 | Michalla*
Možná se tentokrát trochu rozepíšu.
Čím jen mám začít? No.. tak začnu tím, jak se změnil můj život od doby, co jsem nastoupila na střední. Nemám čas. Vůbec. A jsme u toho - u této věty, která tu zasněla už aspoň tisíckrát. Prostě a zkrátka nemám čas. Jsem na intru, většinu času trávím venku nebo se "učím", je to prostě jiné, než na základce. Myslela jsem si, že to zvládnu. Že tenhle blog má pořád šanci se víc oživit.. vždy mám tolik nápadů, pak je chci zhotovit a nakonec? Nic z toho není... Prostě už nemám žádné nápady.. nejvíce úsilý teď vkládám do školy. Je to přece jen střední k tomu umělecká a my máme tolik domácí práce... Navíc wifina tu funguje jen když se stane zázrak - zrovna teď. Nevím jak to bude dál. Má tenhle blog ještě nějakou budoucnost?
Ano, vyhlásila jsem konkurz o spoluadmina a přihlásilo se několik málo lidí - 2 jsem přijala, kontaktovala je a víte co? Nakonec se mi neozvali. Čekala jsem dva týdny a věřila tomu, že tenhle blog bude zase plně aktivní. Jak jsem mohla být tak naivní? Zapoměla jsem jací lidé jsou.. spolehnu se na ně, svěřím jim přihlašovací údaje, těším se na naši spolupráci.. a ono z toho nic cc: Paráda! Ale nesmím všechny házet do jednoho pytle, že?
Mě už to prostě nebaví. Nebaví mě pořád tvořit nové a nové simíky, fotit, dělat pózy atd.. prostě mě to už přestalo bavit. Nevím, možná jsem se změnila. Možná se jen pletu a je to zas jedna z mých špatných nálad. Vlastně poslední dobou trpím depresemi a věřte mi, že to už opravdu nemám náladu hrát. Třeba jen.. kdybych psala jen povídky? Vadilo by to moc? Ano vadilo, protože tenhle blog je přece o The Sims, ale zase ho nechci ztratit, ale na druhou stranu mě to už nebaví. Sakra a co teď mám dělat?
Baví mě grafika, psaní povídek, koukání na anime, čtení knížek, malování... ale to Sims už tam prostě chybí. Hrála jsem ho asi od mých 10 let.. Ale asi jsem se vážně změnila. A teď proč to vlastně píšu? Potřebuji radu.. CO TEĎ? Co mám dělat s tímhle blogem? Nechci ho ztratit, nechci ztratit tu práci co jsem do něj vynaložila.. ale je to sakra těžké :cc
Nevím jak dál.... potřebuju čas ^-^ Ale prozatím... s blogem je asi amen :c

Dále bych sem chtěla dát moji lásku → Lanu.. "Lana is my fucking queen".. je to můj vzor, i když nejlepší je, když jste sami sebou c: Když se pořádně zaposloucháte do jejích písniček - vcítíte se do nich - je prostě dokonalá. ^^ Zatím sbohem
..


 

1 person judged this article.

Comments

1 Cilka Cilka | Web | 5. january 2015 at 23:24 | React

Najskôr sa vyjadrím k pesnikče. Lana má dobré songy, to hej, aj táto je super. K článku sa viac než moc hodí. Akurát že ju preslávil jej bohatý otec a určite si už pozerala nejaké jej videá z live koncertov a vo väčšine to bola bieda... Toľko k Lane!
Počuj, uzatvor túto kapitolu. Blog si nechaj. No a čo, že má adresu simsácku. No a čo že sú tu články zo simsu. Sprav z tohto blogu mix, kde si každý nájde niečo svoje. Sims odlož do rubriky, nezahadzuj ju. Sprav tu rubriky na príbehy, prerob tento blog.
Je pravda, že je so simsom sakra moc práce, navyše, nezdá sa ti, že sims komunita dosť upadá?
Nechcela som to hovoriť, v podstate to nikto nevie, no toto mám s mojim blogom v pláne aj ja. Dokončím rozrobené komixy a sims uzatvorím. Na blog začnem písať už len príbehy, nie komixy. Sims rubriku si tam nechám a ak ma prepadne chuť, niečo do nej pridám. Skús to aj ty. Ak teda ešte blogovať vôbec nejak chceš. Tá škola je sviňa, tiež som to zistila... Úplne som stratila čas aj chuť na sims. Porozmýšľaj nad týmto komentárom a potom daj vedieť ;-)...
(viem že je ťažké seknúť so simsom keďže ho hráš tak dlho, je to presne môj prípad, no ber to tak, že niečo staré končí a nové začína, osloboď sa)

2 Michalla* Michalla* | Web | 8. february 2015 at 17:34 | React

[1]: Děkujuu, že ses tak rozepsala a podpořila mě. Kus z tohoto komentáře jsem si vzala k srdci a proto se vracím. C: Seš moc hodná.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama